На запрошення компанії АВВ Україна наша компанія відвідала завод та тематичні семінари.

З 10.06.2019 по 13.06.2019р. відбувся візит на завод-виробник низьковольтних вимикачів навантаження в Ваасі, Фінляндія, де було проведено спеціалізовані тренінги, навчання та семінари. Під час семінарів було прослухано навчальний теоретичний курс, що охоплював як загальну інформацію про обладнання та продукцію компанії.

Під час навчання було проведено ознайомлення з виробництвом низьковольтних апаратів, а саме вимикачі навантаження та роз’єднувачі, а також з виробництвом високовольтних апаратів та мікропроцесорних приладів релейного захисту для розподільних установок середньоъ напруги, та відвідування лабораторії, де проводяться всі випробування обладнання, що виробляється на заводі.

На заводах компанії було показано весь процес виробництва продукції, від подачі матеріалів до оброблювальних станків до проведення контрольних тестувань та упаковки готової продукції. Продукція відповідає найвищим стандартам та вимогам щодо якості та має відповідні сертифікати, про те що обладнання проходить типові випробовування та відповідає всім європейським нормам.

Весь теоретичний та практичний курс супроводжувався коментарями з боку представників фінського заводу та наочною демонстрацією – презентаціями зі слайдами.

Візит на завод АВВ в м. Вааса, Фінляндія