Наша компанія разом з Україною #standwithukraine

🇺🇦 ТОВ “ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ “Б І С ” разом з Україною #standwithukraine

Наша компанія вже 16 років працює на електроенергетичному ринку України, в кооперації з європейськими компаніями і брендами.

Ми різко засуджуємо вторгнення російський керованих військ на територію суверенної незалежної мирної України та ведення жорстокої кривавої війни проти мирного населення, нещадно вбиваючих наших дітей і жінок. Цьому нема виправдання і прощення, це – злочин, це – геноцид нашої нації, це – терор, який має бути покараний всім світом!

На разі наша команда в безпеці. Дехто вимушений переховуватись в бомбосховищах, наші чоловіки стоять на варті нашої безпеки,  долучившись добровільно до військ ТрО.

Наше виробництво, офіс і склад в Києві і на разі ми не маємо можливості вести наш бізнес.

Проте кожен з нас всіляко намагається підтримувати наші ЗСУ.

Ми віримо, ми вистоїмо, наші славетні хлопці ЗСУ мужньо боронять рідну неньку. Ми безмежно пишаємось нашими ЗСУ, нашими людьми та нашою країною.

Віримо, що наша Україна як птаха феніксу відродиться з попелу чарівною, мальовничою і квітучою.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! 💙💛

Ми незламні! Все буде Україна! Слава Нації! 🇺🇦

#standwithukraine #saveukraine #stopwarinukraine

Долучитись до підтримки України:

https://viyna.net/

https://supportukrainenow.org/

 

Смерть ворогам!

#русскийвоенныйкорабльидинахуй

 

 

ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «Б І С» була заснована в 2006 році і успішно працює на електроенергетичному ринку України.

Діяльністю компанії є комплексна поставка електротехнічного інструменту та обладнання світових виробників, комплексні рішення “під ключ”: 10 кВ-трансформатор-0,4 кВ з урахуванням особливих потреб замовника для енергетичних та промислових об’єктів, торгово-розважальних та офісних центрів, об’єктів житлового комплексу. В процесі виробництва електрощитової продукції ми використовуємо лише надійне та перевірене обладнання світових брендів: ABB, Eaton, Siemens.

ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «Б І С» є офіційним представником європейських компаній: HAUPA (Німеччнина), ORMAZABAL (Німеччнина, Іспанія), SEA S.P.A. (Італія), EAE (Туреччина).

Трансформатори

Трансформатори

Ми працюємо з трансформаторами компанії SEA. Ці трансформатори успішно використовуються в 65 країнах світу у сферах енергетичних сервісів для споживачів, важкої промисловості, рішеннях з відновлювальною енергією, тестувальних лабораторіях і інших спеціальних системах.

НКУ

НКУ

Ми виробляємо низьковольтні комплектні установки (НКУ). Низьковольтна (0,4 кВ) щитова продукція виконана на основі високоякісного обладнання і сучасної електротехнічної апаратури провідних світових виробників – ABB, Moeller, Siemens.

РУ 6-10-35 кВ

РУ 6-10-35 кВ

Ми ставимо акцент на середню напругу. СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ! Як один з провідних виробників обладнання середньої напруги у всьому світі, Ormazabal надає своїм клієнтам рішення для електричних розподільних мереж, які базуються на продукції високої якості та гарантованого сервісного обслуговування. Attachments

Електроінструмент HAUPA

Високоякісний електроінструмент для Ваших проектів!

Читати

Новини

Відкрита вакансія

10/11/2020
Електромонтажник , зборщик електрощитового обладнання

День Партнера АВВ 2019

14/10/2019
Зустріч партнерів – виробників КРП середньої напруги, КТП та щитового обладнання.