Наша компанія

ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «Б І С» була заснована в 2006 році і успішно працює на електроенергетичному ринку України.

Діяльністю компанії є комплексна поставка електротехнічного інструменту та обладнання світових виробників, комплексні рішення “під ключ”: 10 кВ-трансформатор-0,4 кВ з урахуванням особливих потреб замовника для енергетичних та промислових об’єктів, торгово-розважальних та офісних центрів, об’єктів житлового комплексу. В процесі виробництва електрощитової продукції ми використовуємо лише надійне та перевірене обладнання світових брендів: ABB, Eaton, Siemens.

ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «Б І С» є офіційним представником європейських компаній: HAUPA (Німеччнина), ORMAZABAL (Німеччнина, Іспанія), SEA S.P.A. (Італія), EAE (Туреччина).

Трансформатори

Трансформатори

Ми працюємо з трансформаторами компанії SEA. Ці трансформатори успішно використовуються в 65 країнах світу у сферах енергетичних сервісів для споживачів, важкої промисловості, рішеннях з відновлювальною енергією, тестувальних лабораторіях і інших спеціальних системах.

НКУ

НКУ

Ми виробляємо низьковольтні комплектні установки (НКУ). Низьковольтна (0,4 кВ) щитова продукція виконана на основі високоякісного обладнання і сучасної електротехнічної апаратури провідних світових виробників – ABB, Moeller, Siemens.

РУ 6-10-35 кВ

РУ 6-10-35 кВ

Ми ставимо акцент на середню напругу. СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ! Як один з провідних виробників обладнання середньої напруги у всьому світі, Ormazabal надає своїм клієнтам рішення для електричних розподільних мереж, які базуються на продукції високої якості та гарантованого сервісного обслуговування. Attachments

Електроінструмент HAUPA

Високоякісний електроінструмент для Ваших проектів!

Читати

Новини

Відкрита вакансія

10/11/2020
Електромонтажник , зборщик електрощитового обладнання

День Партнера АВВ 2019

14/10/2019
Зустріч партнерів – виробників КРП середньої напруги, КТП та щитового обладнання.