Наша компанія

ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «Б І С» була заснована в 2006 році і успішно працює на електроенергетичному ринку України.

Діяльністю компанії є комплексна поставка електротехнічного інструменту та обладнання світових виробників, комплексні рішення “під ключ”: 10 кВ-трансформатор-0,4 кВ з урахуванням особливих потреб замовника для енергетичних та промислових об’єктів, торгово-розважальних та офісних центрів, об’єктів житлового комплексу. В процесі виробництва електрощитової продукції ми використовуємо лише надійне та перевірене обладнання світових брендів: ABB, Eaton, Siemens.

ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «Б І С» є офіційним представником європейських компаній: HAUPA (Німеччнина), ORMAZABAL (Німеччнина, Іспанія), SEA S.P.A. (Італія), EAE (Туреччина).

Трансформатори

Трансформатори

Ми працюємо з трансформаторами компанії SEA. Ці трансформатори успішно використовуються в 65 країнах світу у сферах енергетичних сервісів для споживачів, важкої промисловості, рішеннях з відновлювальною енергією, тестувальних лабораторіях і інших спеціальних системах.

НКУ

НКУ

Ми виробляємо низьковольтні комплектні установки (НКУ). Низьковольтна (0,4 кВ) щитова продукція виконана на основі високоякісного обладнання і сучасної електротехнічної апаратури провідних світових виробників – ABB, Moeller, Siemens.

РУ 6-10-35 кВ

РУ 6-10-35 кВ

Ми ставимо акцент на середню напругу. СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ! Як один з провідних виробників обладнання середньої напруги у всьому світі, Ormazabal надає своїм клієнтам рішення для електричних розподільних мереж, які базуються на продукції високої якості та гарантованого сервісного обслуговування. Attachments

Електроінструмент HAUPA

Високоякісний електроінструмент для Ваших проектів!

Читати