Ми виробляємо низьковольтні комплектні установки (НКУ).

Низьковольтна (0,4 кВ) щитова продукція виконана на основі високоякісного обладнання і сучасної електротехнічної апаратури провідних світових виробників – ABB, Moeller, Siemens.

  • Силові, розподільчі, ввідно-розподільчі щити будь-якої складності та  насиченості, а також оснащені пристроєм АВР (Автоматичне Введення Резерву), що виконаний як на основі традиційних релейних схем, так і «інтелектуальні» АВР з застосуванням сучасної мікрологічної техніки, що дозволяє підвищити швидкодію, надійність і селективність АВР.
  • Щити керування. А саме – щити керування електродвигунами, що виконані як по традиційній комутаційній схемі – прямий пуск, реверсивні збірки, збірки «зірка-трикутник», так і з застосуванням софтстартерів і частотних перетворювачів, що дозволяють не тільки запускати двигуни на номінальних струмах, а й плавно змінювати частоту обертання в ході екплуатації, що дозволяє економити електроенергію та підвищує ресурс двигунів.
  • Щити обліку витрат електроенергії – щити оснащені сучасними електролічильниками для обліку активної і реактивної складової споживаної електроенергії. Спектр застосування – від промислового підприємтсва, торгівельного центру до індивідуального котеджу, квартири, гаража.
  • Щити автоматизації – щити оснащені сучасними апаратними засобами керування технологічним процесом. В залежності від складності задачі й від побажань Замовника, система керування маже базуватись на мікрологічних автоматах або промислових контролерах.
  • Щити телекомунікаційні – призначені для оснащення телекомунікаційними апаратними засобами, складність і конфігурування – за бажанням Замовника.